Poznaj
skuteczne

Google Ads

Zamów bezpłatny audyt
Przestań tracić budżet na nieskuteczne reklamy i dowiedz się jak możemy pomóc Twojej firmie sprzedawać więcej za pomocą Google Ads.

REKLAMY TEKSTOWE

Jeśli chcesz dotrzeć do klienta, który właśnie poszukuje Twoich produktów i usług – reklama tekstowa to coś dla Ciebie. Ta podstawowa forma reklamy Google Ads wciąż jest jedną z najskuteczniejszych – sprawdź sam.

REKLAMY GRAFICZNE

Podobno jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów. Wykorzystaj ten potencjał reklam graficznych i pokaż swoją ofertę klientom. Dzięki dopasowanemu targetowaniu na bazie zachowania w sieci i zainteresowań – dotrzemy tylko do właściwych osób!

Remarketing

REMARKETING

Klient był na Twojej stronie i porzucił koszyk? Nic straconego! Remarketing pozwala na dotarcie do osób, które były na Twojej stronie i mogą jeszcze dokonać zakupu. Dedykowane kampanie remarketingowe to nasza specjalność – sprzedawaj więcej z ADSRight!

ZAKUPY GOOGLE

Skróć ścieżkę zakupową i wybierz reklamę w zakupach Google. Daj się zobaczyć, pozwól klientom wybrać Twój produkt jeszcze przed wejściem do sklepu i popraw swoją konkurencyjność! Badania nie kłamią, im łatwiejszy zakup tym większa konwersja.

REKLAMA YOUTUBE

Czy powinieneś używać reklamy na YT? Zdecydowanie tak! Odkryj potencjał reklam wideo z ADSRight i zobacz jak poprawimy Twoją sprzedaż we wszystkich kanałach!

Nasza Oferta

Każdy klient ma inne potrzeby, dlatego oferujemy skuteczne kampanie z opcją zoptymalizowania budżetu.
Skorzystaj z naszego kalkulatora i dopasuj ofertę do swoich możliwości.

Dopasuj swój budżet
100
Dla 100 pln budżetu reklamowego koszt obsługi wynosi 350 pln
Wybierz