Skuteczne kampanie
na całym świecie

Zamów bezpłatny audyt

POZNAJ NAS

Jesteśmy ADSRight i wiemy jak tworzyć skuteczne reklamy i zwiększać sprzedaż.

Co jest naszą tajemnicą sukcesu? To proste – najlepsze kampanie tworzą ludzie nie boty, dlatego my od początku stawiamy na relacje, know – how, transparentność i partnerskie podejście. Niezależnie czy jesteś nowym klientem, czy już współpracujemy – w ADSRight zawsze jesteś naszym Partnerem, bo rozumiemy, że Twój sukces to nasz sukces.

HUMAN 2 HUMAN

Automatyczne kampanie? To nie u nas! Dla nas boty są tylko dodatkiem do dobrej kampanii. Nie powierzymy Twojej kampanii algorytmom, tylko najlepszym specjalistom na rynku.

Nie musisz nam wierzyć na słowo, zobacz jak pracujemy i sprawdź
nasze efekty.

MYŚLIMY GLOBALNIE

ADSRight to nie tylko Polska. Budujemy nasze doświadczenie na wielu rynkach, nie tylko zatrudniając specjalistów, którzy dobrze znają rynek, ale i pomagając naszym klientom w ekspansji na rynki zagraniczne. Dołącz do nich i zacznij sprzedawać globalnie!

Nasz zespół

Jesteśmy zespołem, który swoje doświadczenia zawodowe zbierał w różnych obszarach marketingu internetowego, bardzo często poza granicami kraju. To właśnie zestawienie naszych odmiennych perspektyw i doświadczeń sprawia, że na potrzeby swoich klientów jesteśmy w stanie spojrzeć szerzej - w sposób holistyczny.

Maciej Żak
CEO
Krzysztof Wieczorkowski
Starszy Specjalista Google Ads
Karol Izert
Specjalista Google Ads
Weronika Graczyk
Specjalista Google/Facebook Ads
Adrian Jóźwiak
Młodszy Specjalista Google Ads
Miłosz Bolszaków
Młodszy Specjalista Google Ads
Artur Kwieciński
Senior New Business Manager
Dagmara Babińczuk
New Business Manager
Marta Laszczyk
New Business Manager

Jak pracujemy?

Wierzymy, że każdy klient to osobna historia. Właśnie dlatego we współpracy z klientami stawiamy na indywidualne podejście. Wybierając nas, zyskujesz pewność, że przygotowana dla Ciebie strategia działań marketingowych będzie ściśle dostosowana do Twoich aktualnych potrzeb. Nie działamy według utartych schematów – jesteśmy elastyczni i na bieżąco modyfikujemy swoje kampanie reklamowe w zależności od zaistniałych okoliczności, stale poprawiając ich skuteczność.